«ابرهوش»، کمدی جدید ملیسا مک‌کارتی + نخستین عکس از نگار جواهریان در «طلا» – مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

سینما گیمفا: کمپانی برادران وارنر اعلام کرده که فیلمبرداری فیلم Superintelligence «ابرهوش» با حضور بازیگران این فیلم ملیسا مک‌کارتی (Melissa McCarthy)، بابی کاناواله (Bobby Cannavale) و جیمز کوردن (James Corden) در لوکیشنی در آتلانتا آغاز شده است
از دیگر عوامل پشت صحنه‌ی این فیلم عبارت‌اند از: فیلمبردار بری پیترسون (Barry Peterson)، تدوین‌گر تیا نولان (Tia Nolan)، طراح هنری جفرسون سِیج (Jefferson Sage) و طراح صحنه و لباس لوئیسه مینگِنباخ (Louise Mingenbach). فیلم «ابرهوش» در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ به روی پرده‌ی سینماها می‌رود.

سینما گیمفا: کمپانی برادران وارنر اعلام کرده که فیلمبرداری فیلم Superintelligence «ابرهوش» با حضور بازیگران این فیلم ملیسا مک‌کارتی (Melissa McCarthy)، بابی کاناواله (Bobby Cannavale) و جیمز کوردن (James Corden) در لوکیشنی در آتلانتا آغاز شده است. بن فالکون (Ben Falcone) این کمدی اکشن را بر اساس فیلمنامه‌ای از استیو مالوری (Steve Mallory) کارگردانی می‌کند.

فالکن و مک‌کارتی به همراه راب کوان (Rob Cowan) تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. استیو مالوری، فیلمنامه‌نویس این اثر نیز تهیه‌کنندگی اجرایی این پروژه را بر عهده دارد.

هرگز هیچ‌چیز خارق‌العاده‌ای برای کارول پیترز (Carol Peters) روی نمی‌دهد بنابراین زمانی که تلویزیون، تلفن و ماکروویواش شروع به حرف زدن با او می‌کنند فکر می‌کند دارد عقلش را از دست می‌دهد. در واقع اولین ابرهوش دنیا او را برای مشاهده انتخاب کرده و کنترل زندگی او را در راستای نقشه‌ی شوم به‌دست گرفتن کنترل همه‌ی دنیا، برعهده گرفته است. اکنون کارول آخرین شانس بشریت در برابر هوشی مصنوعی است که تصمیم گرفته ضمام امور را در دست بگیرد.

Super intelligence، کمدی جدید ملیسا مک‌کارتی

——————-

خبرگزاری خبرآنلاین: رامبد جوان در جدیدترین تجربه تهیه کنندگی‌اش با کارگردانی پرویز شهبازی فیلم سینمایی «طلا» را می‌سازد، نگار جواهریان از بازیگران اصلی این فیلم است که فیلمبرداری‌اش به نیمه رسیده است
نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، مهرداد صدیقیان و احترام برومند بازیگران اصلی «طلا» هستند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته که اواسط خردادماه در تهران آغاز شده بود به نیمه رسید.

خبرگزاری خبرآنلاین: رامبد جوان در جدیدترین تجربه تهیه کنندگی‌اش با کارگردانی پرویز شهبازی فیلم سینمایی «طلا» را می‌سازد، نگار جواهریان از بازیگران اصلی این فیلم است که فیلمبرداری‌اش به نیمه رسیده است.

نخستین عکس از نگار جواهریان در «طلا»

فیلم «طلا» جدیدترین ساخته پرویز شهبازی بعد از فیلم‌هایی چون «نفس عمیق»، «عیار ۱۴» و «مالاریا» محسوب می‌شود. طبق برنامه ریزی‌های انجام شده فیلمبرداری تا اواخر ماه ادامه خواهد داشت.

نکته جالب توجه درباره ترکیب بازیگران فیلم این است که همگی آنها برای نخستین بار با پرویز شهبازی همکاری می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *