کنسرت «کیتارو» در تهران لغو شد + «ونگر» و پیشنهادی وسوسه کننده از اورتون – مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

 خبرگزاری فارس: کنسرت کیتارو موسیقیدان ژاپنی پس از یک مرحله جابجایی زمانی که قرار بود در تاریخ 22،23 و 27 اردیبهشت در تهران برگزار شود، به دلیل تاخیر درصدور ویزا و میسر نشدن سفر گروه به ایران درآن مقطع زمانی لغو شد
 خبرگزاری فارس: کنسرت کیتارو موسیقیدان ژاپنی پس از یک مرحله جابجایی زمانی که قرار بود در تاریخ 22،23 و 27 اردیبهشت در تهران برگزار شود، به دلیل تاخیر درصدور ویزا و میسر نشدن سفر گروه به ایران درآن مقطع زمانی لغو شد.

برگزارکنندگان این کنسرت ضمن اعلام لغو قطعی این کنسرت اعلام کردند: «با توجه به حضور 6 آمریکایی در گروه کیتارو در شرایط فعلی متأسفانه امکان حضور این هنرمند شایسته در این زمان میسر نشد.

گروه اجرایی این برنامه دو سال را صرف پیگیری و اجرای برنامه این هنرمند کرد اما ترجیح می‌دهد در شرایط فعلی سکوت کند و آرزوی روزهای بهتر بنماید.

سایت تیوال نیز در اطلاعیه درباره عودت هزینه‌های بلیت این کنسرت توضیح داده: «مجموعه تیوال ضمن تاسف از لغو این رویداد، اطمینان کامل را به مخاطبان فرهیخته خود می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن بهای پرداختی بلیت خریداران را به حساب آن‌ها بازمی‌گرداند.

خریداران بلیط برای اطلاع از نحوه‌ی بازگشت هزینه بلیط‌های خود به اطلاعیه تیوال توجه نمایند.»

کنسرت «کیتارو» در تهران لغو شد

لازم به ذکر است که تیوال نقشی در جابجایی‌ زمانی این برنامه و لغو آن نداشته است. لطفا توجه نمایید برای بازگشت هزینه نیازی به ارسال ایمیل یا تماس تلفنی نیست و این روند به صورت خودکار انجام خواهد شد. باتوجه به تعداد بالای خریداران از شکیبایی شما در انجام این کار سپاسگزاریم.»

——————-

خبرگزاری مهر: آرسن ونگر اعلام کرده در پایان فصل از تیم فوتبال آرسنال جدا خواهد شد، اما هنوز مشخص نیست بعد از جدایی از این تیم چه برنامه‏‎ای دارد
خبرگزاری مهر: آرسن ونگر اعلام کرده در پایان فصل از تیم فوتبال آرسنال جدا خواهد شد، اما هنوز مشخص نیست بعد از جدایی از این تیم چه برنامه‏‎ای دارد.در پایان فصل جاری ۲۲ سال حضور سرمربی فرانسوی در تیم لندنی به پایان می‏‌رسد.

اما سرمربی فرانسوی هنوز درباره آینده‎اش توضیحی نداده و مشخص نیست اصلا تصمیم به مربی‎گری دارد یا می‎خواهد استراحت کند. شاید هم در باشگاه پستی به او داده شود تا در کنار تیم باشد.

دین همچنین دوستی نزدیکی با بیل کنرایت، رئیس باشگاه اورتون و فرهاد مشیری، بزرگ‎ترین سهامدار این تیم دارد. طبق ادعای روزنامه سان اورتون حاضر است برای قرارداد بستن با ونگر سالی ۹.۱ میلیون یورو دستمزد به او بدهد. یعنی همان رقمی که ونگر در لندن می‎گرفت.

طبق ادعای روزنامه انگلیسی دیلی استار یکی از تیم‎هایی که برای به خدمت گرفتن او تلاش زیادی می‎کند اورتون است. نایب رئیس این باشگاه دیوید دین است که دوستی نزدیکی با ونگر دارد. حتی ونگر گفت: دوست دارم در یکی از آخرین کنفرانس‎های مطبوعاتی‎ام از دیوید دین تشکر کنم که مرا به لیگ انگلیس آورد. او دید خاصی از آینده و باشگاه و لیگ برتر داشت و به مربی‌ خارجی‎ای که هیچ کس او را نمی‎شناخت اعتماد کرد و این عالی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *