پخش قسمت جدید «کلاه قرمزی» + بیطرف: با کاندیدای شهرداری تهران نیستم – مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

باشگاه خبرنگاران جوان: همزمان با فرارسیدن عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، مجموعه «کلاه قرمزی» از شبکه دو سیما روی آنتن می رود
پخش قسمت جدید «کلاه قرمزی»

البته پیش از این آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو، در گفتگو با خبرنگار ما گفته بود، پخش مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» بعد از ایام نوروز، در فواصل مختلف و مناسبت های مذهبی ادامه خواهد داشت. این تصمیم به دلیل تداخل ساعت پخش کلاه قرمزی با خبر 20:30 گرفته شد.

شایان ذکر است؛ یک قسمت از سری جدید «کلاه قرمزی» روز جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۲۱ در شب عید مبعث پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۲۴ همان شب و ۱۵ شنبه (۲۵ فروردین) پخش خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: همزمان با فرارسیدن عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، مجموعه «کلاه قرمزی» از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

——————-

شانا: معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: امیدوارم با انتخاب شهردار شایسته و پیشبرد بهینه امور، شاهد فعالیت‎های اثربخش شهرداری تهران در پایتخت جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایتخت تمدن ایرانی-اسلامی باشیم
وی اخذ موافقت قبلی گزینه‎ یا گزینه‎های پیشنهادی برای شهرداری تهران پیش از اعلام اسامی ایشان از سوی شورای شهر را به منظور حفظ حرمت افراد و انتخاب اصلح مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: امیدوارم با انتخاب شهردار شایسته و پیشبرد بهینه امور، شاهد فعالیت‎های اثربخش شهرداری تهران در پایتخت جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایتخت تمدن ایرانی-اسلامی باشیم.

وی مسئولیت‎های شهرداری تهران را بسیار خطیر و حائز اهمیت عنوان و ابراز امیدواری کرد که شورای اسلامی شهر تهران در انتخاب شهردار دقت لازم را داشته باشد.

بیطرف در ادامه در واکنش به برخی خبرها که از وی به عنوان شهردار احتمالی تهران نام برده‌اند، عنوان کرد: با توجه به مسئولیت‎هایم در وزارت نفت، علاقه و آمادگی پذیرش مسئولیت شهرداری تهران را ندارم.

شانا: معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: امیدوارم با انتخاب شهردار شایسته و پیشبرد بهینه امور، شاهد فعالیت‎های اثربخش شهرداری تهران در پایتخت جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایتخت تمدن ایرانی-اسلامی باشیم.

بیطرف با یادآوری این‎که در انتخاب شهردار باید صلاحیت، توانایی و همین‌طور علاقه و آمادگی فرد مدنظر قرار گیرد، ادامه داد: شهردار تهران باید فردی پرکار، پرحوصله و با برنامه باشد و توانایی انجام روزانه 16 ساعت کار مفید را داشته باشد تا بتواند با برنامه‏‎ریزی منسجم در سه چهار سال آینده، در مسیر رفع چالش‎های بزرگ شهر و شهرداری تهران گام‏‌های موثری بردارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *