رجب‌زاده: الوحده تنبیه شد + همکاری میراث فرهنگی و هلال احمر در تعطیلات نوروز – مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

 خبرگزاری تسنیم: مهدی رجب‌زاده پس از برتری 2 بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در نیمه اول تیم ما کمی نظم تیمی نداشت
«برای اینکه مسیرمان برای صعود هموار شود، مهم کسب سه امتیاز بود»، وی با بیان این جمله افزود: هر مرحله که جلو می‌رویم، بازی‌ها سخت می‌شوند و تیم‌های منسجم و بهتری مقابل ما قرار می‌گیرند. تیم ما قابلیت خوبی دارد و سعی خواهیم کرد به مرحله بعد صعود کنیم.

رجب‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: درست است که تعداد هواداران ذوب‌آهن کم است، اما از کسانی که همیشه حمایت‌مان می‌کنند، تشکر می‌کنم.

 خبرگزاری تسنیم: مهدی رجب‌زاده پس از برتری 2 بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در نیمه اول تیم ما کمی نظم تیمی نداشت. نیمه دوم اما، بهتر بودیم و موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم. پس از گل اول، حریف به دلیل اینکه اوت می‌شد، از لاک دفاعی بیرون آمد تا حمله کند. همین موضوع باعث شد تا بتوانیم ضدحملاتی روی دروازه این تیم داشته باشیم و گل دوم را به ثمر برسانیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد موقعیت‌هایی که این تیم از دست داد، گفت: وقتی یک بر صفر جلو بودیم، موقعیت‌های خوبی داشتیم که از دست دادیم. در ادامه آنها موقعیت وحشتناکی به دست آوردند و نزدند تا به نوعی تنبیه شده و گل بخورند.

——————-

اداره کل موزه های کشور و سازمان هلال احمر، برای ارائه برخی خدمات نوروزی تفاهمنامه امضا می کنند

گفتنی است؛ پیش از این سازمان هلال احمر نقش بسزایی در بازگشایی موزه استاد علی اکبر صنعتی داشته است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « باشگاه خبرنگاران جوان » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

محمدرضا کارگر مدیر کل اداره موزه ها و اموال منقول فرهنگی – تاریخی، درباره تازه ترین همکاری های بین سازمانی در آستانه نوروز 97 گفت: اداره کل موزه های کشور مذاکراتی برای امضای یک تفاهمنامه با سازمان هلال احمر انجام داده است. هدف ما از امضای این تفاهمنامه آن است که هلال احمر در تعطیلات نوروز، خدماتی را به مخاطبان دارای صلاحیت موزه های کشور ارائه دهد و به نوعی در این زمینه از موزه ها حمایت کند.

تأمین امنیت بازدیدکنندگان در زمان بازدید از موزه ها یکی از زیرساخت های لازم برای جذب هرچه بیشتر مخاطب به موزه هاست و سازمان هلال احمر نقش بسزایی در تأمین امنیت بازدیدکنندگان دارد.

اداره کل موزه های کشور و سازمان هلال احمر، برای ارائه برخی خدمات نوروزی تفاهمنامه امضا می کنند.

شایان ذکر است؛ موزه ها همواره از جاذبه های گردشگری کشورها، استان ها و شهر ها به حساب می آیند. البته میزان بازدید از این اماکن تاریخی، فرهنگی و آموزشی در تعطیلات فصلی و مناسبتی افزایش پیدا می کند و این امر نیازمند ایجاد بستر های مناسب است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *