سریال ایرانی در جشنواره بین المللی روسیه – مهندسی ژئوتکنیک و مکانیک خاک

خیرگزاری ایرنا: جشنواره سینمایی بین المللی ‘فرشته نورانی’ روسیه با نمایش بخش هایی از سریال ایرانی روزهای بیقراری ساخته کاظم معصومی آغاز به کار کرد

شبکه اول تلویزیون روسیه روز شنبه اعلام کرد: در جشنواره امسال «فرشته نورانی» بیش از 150 فیلم از روسیه ، ایتالیا، سوئد، ایران و عراق به نمایش در می آیند.

خلاصه داستان این سریال به این صورت است که رها (الهام حمیدی) و فرهاد (پژمان بازغی) با یکدیگر ازدواج کرده اند.

پاتریاک کریل در مراسم افتتاحیه جشنواره گفت: شعار جشنواره امسال فرشته نورانی، ‘سینمای خوب’ و حامل این پیام است که امروزه بسیاری از معاصران ما احساس می کنند، صنعت سینما به ابزار معبود سازی انواع حواس های ممکنه مبدل شده است و افرادی پیدا می شوند که آماده تبلیغ ایده هنر والا با اصول اخلاقی تغییر ناپذیر، برای طیف گسترده ای از تماشاگران هستند.

خیرگزاری ایرنا: جشنواره سینمایی بین المللی ‘فرشته نورانی’ روسیه با نمایش بخش هایی از سریال ایرانی روزهای بیقراری ساخته کاظم معصومی آغاز به کار کرد.

هدف این جشنواره سینمایی، نشان دادن فیلمهایی درمورد مهربانی، عشق و عدالت به تماشاچیان و در مرحله اول به کودکان و نوجوانان است.

بعد از مدتی رها باردار می شود و به علت مشکلی که برای مادر وی که در شهر دیگری زندگی می کند، پیش می آید این زوج مجبور به سفر به آن شهر می شوند که این سفر منجر به تصادف می شود.

در این جشنواره 11 دقیقه از سریال روزهای بیقراری به نمایش در آمد.

در این ماجرا فرهاد سالم می ماند و رها به کما می رود ولی فرزندش به دنیا می آید.

جشنواره بین المللی «فرشته نورانی» را کلیسای ارتدوکس روس برگزار می کند و سرپرستی آن را پاتریارک کریل رهبر این کلیسا برعهده دارد.

مدتی می گذرد و در حالی که رها در کما به سر می برد فرهاد با سارا که از دوستان صمیمی رها بوده ازدواج می کند و چیزی نمی گذرد که رها به هوش می آید و …
جشنواره بین المللی فرشته نورانی تا یک هفته ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *